Automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje 1
Rezervuokite automobilį telefonu dabar!

Automama.lt – nuomojamų automobilių skelbimų katalogas, kuriame rasite visų rūšių transporto priemones. Nuomojami automobiliai ne tik oro uoste Vilniuje. Čia rasite automobilių nuomos įmonių pasiūlymus su papildomomis paslaugomis: automobilių nuoma su pristatymu į Kauno Vilniaus oro uostą visą parą ir dar daug visko…

AUTOMOBILIŲ NUOMOS KAINA

Dažniausiai lemiamas faktorius, kuris įtakoja pas ką išsinuomoti mašiną, tai auto nuomos kaina. Nors galima rasti ir labai pigių pasiūlymų, tačiau manome, jog čia praverstų keletas patarimų, apie kuriuos niekas nekalba, ir dažniausiai nutyli. Kalba eina apie visus kitus niuansus, kurie susiję su nuomojamu automobiliu. Reikia suprasti, jog automobilių nuoma – tai ne tik automobilio paėmimas ir pristatymas į sutartą vietą…

AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGOS VILNIUJE SU PAPILDOMA ĮRANGA

 • Automobilių nuoma su automobilio pristatymu
 • Automobilių nuoma su vairuotoju
 • Automobilių nuoma lizingu
 • Automobilio nuoma su vaikiška kėdute
 • Automobilio nuoma su navigacija
 • Automobilio nuoma su stogo bagažine
 • Ilgalaikė automobilio nuoma
 • Trumpalaikė autombilio nuoma

PROFESIONALI MAŠINOS NUOMA – AR PIGI AUTO NUOMA? 

Klientams automobilių nuomos paslaugos labai dažnai atrodo labai paprastos, tačiau realybė yra visai kitokia. Ir tie žmonės, kurie jau „pasimokė“ – ieško kokybiškos ir profesionalios nuomos paslaugos, o ne pigiausios kainos. Taigi, dabar pagrindiniai veiksniai, dėl kurių nuolat kyla ginčai su automobilių nuomos įmonėmis:

 • Mašinos automobilio nuoma su pilnu kuro baku
 • Mašinos nuoma su Kasko draudimu
 • Mašinos nuoma be užstato / su užstatu
 • Mašinos nuoma ir smulkūs defektai
 • Automobilio nuoma be ridos apribojimo / su kilometrų limitu
 • Autonuoma vienai dviems trims keturioms penkioms paroms
 • Mašinų nuoma 24 valandas per parą atiduodant ir pasiimant automobilį

Turėkite galvoje visus šiuos dalykus ir aiškinkitės viską nuo pat pradžių, nes priešingu atveju pigiai išsinuomotu automobiliu džiaugsitės tik jį atsiimdami. O kai reikės jį grąžinti nuomos bendrovei – gali būti, kad jūsų sumokėtas užstatas bus ištirpęs, remiantis aukščiau išvardintais dalykais.

GERIAUSIA AUTOMOBILIŲ NUOMA – KAIP ATPAŽINTI?

Auto nuoma šiandien gali užsiimti bet kas. Automobilį nuomoti gali tiek vaikas nepilnametis, kuris turi individualios veiklos pažymą automobilių nuomai, tiek senukas, kuriam 80 metų. Jie turi teisę išnuomoti savo transporto priemonę – ir  niekas to uždrausti negali…

Tačiau šiandien – mes pabandysime surasti pagrindinius skirtumus tarp fizinio asmens ir profesionaliausios ir geriausios autonuomos įmonės.

AUTO NUOMA IŠ FIZINIO ASMENS – PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

 • Autonuoma pigiausia kaina

Pagrindinis privalumas nuomojantis automobilį iš fizinio asmens – auto nuomos kaina. Su ja neįmanoma konkuruoti nei vienai autonuomos įmonei. Nei mokestine prasme, nei patiriamų kaštų prasme. Taigi, jeigu reikia išsinuomoti automobilį pigiausiai – niekas pigiau nepasiūlys, kaip tai gali padaryti fizinis asmuo.

 • Pigiausios kainos minusai

Minusai paprasti ir lengvai suprantami. Pradėkime nuo to, kad nuomojantis automobilį už 8-9 eurus parai neverta tikėtis, kad žmogus kelsis naktį ir atveš jums jį į oro uostą. Neverta tikėtis, kad automobilio nuoma bus su Kasko draudimu.

Taip pat nereikia galvoti, kad fizinis asmuo sugebės operatyviai išspręsti sugedusio automobilio problemą pristatydamas Jums kitą.

Ta prasme, jeigu automobilis sugedo – gali tekti ieškotis arba kito asmens, arba nuomotis automobilį iš autonuomos įmonės… Tai pagrindiniai trūkumai.

Na, bet jeigu kaina svarbiausia – galite nekreipti dėmesio į šiuos dalykus. Kitaip sakant, rizika yra rizika. Lietuviai mėgsta rizikuoti, bent jau pirmą kartą nuomojantis automobilį – tai daro daugumas.

AUTONUOMA IŠ AUTOMOBILIŲ NUOMOS BENDROVĖS:

PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Pagrindiniai privalumai, kuriuos galite gauti nuomojantis automobilį iš nuomos įmonės – dažniausiai neišpučia nuomos kainos tiek, kad verta būtų atsisakyti šios paslaugos… Jeigu norite sužinoti, kokia geriausia automobilio nuomos įmonė Kaune Vilniuje ar Klaipėdoje (Palangoje), vertėtų paskaityti straipsnį „Verta pasitikėjimo autonuomos įmonė oro uoste“ čia >>>

Automobilių nuoma Vilniuje 1
Rezervuokite automobilį telefonu dabar!

Rezervacija Telefonu

Naujausi įrašai

Kategorijos