Automobilių nuoma Kaune

Automobilių nuoma Kaune 1
Rezervuokite automobilį telefonu dabar!

Auto nuoma – kaip ir bet kuri transporto paslauga neapsiriboja vien tik automobilių perdavimu klientams. Tai tik vienas iš daugelio transporto nuomos etapų, apie kuriuos dažniausiai visi pamiršta…

Kaip ne keista, dėl nežinojimo daugelis klientų lieka nusivylę tokiomis automobilio pasiskolinimo iš įmonės paslaugomis. Ir tai – visiškai natūralu.

Taigi, žinoti apie mašinos nuomą šiandien viską nuo A iki Z – turbūt jau tapo būtinybe. Ir tai rekomenduojama ypač tiems, kuriems reikia išsinuomoti mašiną pirmą kartą.

AUTOMOBILIS SU PILNU KURO BAKU

Privalumai : Pasiėmus nuomojamą automobilį su pilnu baku atpuola būtinybė rūpintis kur ir kaip nuvažiuoti iki artimiausios kuro kolonėlės. Dažnas vairuotojas net pradeda baimintis, kad nepasibaigtų kuras bandant ją pasiekti. Tai jau pirmas diskomfortas klientui. Greičiausiai kitą kartą jūs pageidausite, kad mašinos kuro bakas jau būtų pilnas. Nes Jums tokių rūpesčių turbūt mažiausiai reikia.

Trūkumai: Kai kurios autonuomos bendrovės dažnai sužaidžia, reikalaudamos susimokėti keletą papildomų eurų už nepilnai pripildytą baką. Dažnai teigiama, kad automobilio bakas buvo užpildytas iki pat viršaus. Arba pradedama pirštu rodyti į prietaiso skydelį – taip teigiant ir bandant įrodyti, kad bakas nepilnas. Žinoma klientai dažnai neturi laiko ginčytis dėl tokių dalykų, todėl sumoka dešimtinę papildomai nesukdami sau galvos…

AUTO NUOMA SU KASKO DRAUDIMU – VERTA AR NE?

Neverta kai: Jeigu laikote save profesionaliu vairuotoju ir per 20 savo vairavimo karjeros matų nesate padaręs jokio autoįvykio – tada toks automobilis jums visai gal ir ne pro šalį. Kasko draudimas – vienareikšmiškai padidina nuomos kainą.

Kiek Kasko draudimas procentaliai sudarys jūsų dienos kainos pasakyti gana sudėtinga, nes nuomos kaina dažniausiai individuali kiekvienam klientui. Apie tai skaitykite apačioje arba autocar.lt svetainėje nuoroda čia “Kaip išsinuomoti automobilį pigiai – tai yra už pusę kainos >>>”

Verta kai: Nesinori rizikuoti dėl keleto papildomų Eurų – turėti visiškai nereikalingų rūpesčių. Įsivaizduokite jei netyčia kažkam stuktelsite. Tuomet nuomos kompanija turės įvertinti padarytą žalą, paskaičiuoti ir atsiųsti jums remonto sąmatą.

O jeigu nuomos bendrovė neturi tikslo jus išsaugoti kaip nuolatinį klientą – pasistengs dar iš to ir neblogai užsidirbti.

AUTO NUOMA SU PRISTATYMU Į ORO UOSTĄ

Pliusai: Turbūt nėra nieko geriau kai paslauga atvažiuoja pati iki jūsų, o ne jūs pas ją. Tokiai mobiliai paslaugai – ateityje be galo geros perspektyvos. Na, o nuomojamo automobilio pristatymas į oro uostą – jau senai nebe naujiena.

Taigi – išlipote iš lėktuvo (nesvarbu kur – Karmėlavos oro uoste ar Vilniaus oro uoste) čia jus gali pasitikti netgi su plakatu, kuriame pamatysite savo vardą. Žinoma, tai taikoma tiems, kurie nekalba lietuvių kalba.

Minusai: Čia jų beveik nėra. Na, nebent jeigu kalbėsim teoriškai – galite šiek tiek užtrukti belaukdami, jeigu jūsų lėktuvas nusileido anksčiau laiko, arba žymiai ilgiau, jei derindami nuomos klausimus dar pačioje pradžioje nurodėte kitą oro uostą.

Pavyzdžiui nuomos vadybininkui iš pradžių nurodėte, kad skrendate į Vilnių, o po to jūsų skrydžio planui pasikeitus (taip pat ir oro uostui) pamiršote apie tai informuoti. Na, bet čia ne pasaulio pabaiga. Bent jau mes tokią probelmą galime tikrai išspręsti tikrai operatyviai.

AUTOMOBILIŲ NUOMOS KAINA – PIGIAU AR BRANGIAU?

Pigiau: Čia klausimas kitoje vietoje. Ar pigiau būna geriau? Žinoma, kiekvienam yra turbūt pavykę rasti kažką gyvenime pigiai ir gerai. Tačiau taip atsitinka labai retai.

Su nuomos kaina tas pats. Išsinuomoti automobilį pigiai galima visų pirma tik tada, kai atitinki tam tikrus kriterijus, kuriuos nusistato kiekviena įmonė pagal save. Čia pasveriamas jūsų rizikingumo laipsnis. Kuo atrodote patikimesnis, tuo kaina jums maž”Geriau sumokėsiu brangiau…” Stop!

Kodėl “Stop” ? Ogi todėl, kad mąstymo strategija “Brangiau” – reiškia “Geriau” ne visada pasiteisina. Žinoma sužinoti galėsite tik pabandę vieną ar kitą nuomos bendrovę.

Tačiau įsitikinimas, kad ši “BrangiauGeriau” strategija yra absoliuti, neginčyjama ir pati protingiausia – ne pats racionaliausias. Kaip matote, kuo toliau, tuo išsirinkti kur nuomotis mašiną, miniveną ar mikroautobusą darosi sudėtingiau.

AUTOMOBILIŲ NUOMA BE UŽSTATO 

Pliusai: Didžiausias tokios auto nuomos privalumas tas, kad jūsų piniginė laikinai nepatuštėja kokiaisi 200,- Eurų. Kitas privalumas tas, kad jums nereikės jaudintis dėl užstato grąžinimo.

Labai dažnai grąžinus automobilį užstatas sumažėja perpus, remiantis tam tikrų sutarties punktų pažeidimais. Dėl kurių ir kyla dažniausiai įvairiausi ginčai tarp abiejų pusių.

Minusai: Kartais išsinuomavus be užstato galima patirti ir tam tikrų nepatogumų. Pavyzdžiui jūsų išsinuomotą transporto priemonę kažkas jums nematant prabraukė. Ir visa tai išaiškėja tik atiduodant mašinos raktelius.

Žinoma, kad tokiu momentu dažniausiai jūsų piniginėje nebus už ką susimokėti. Nors tiesą sakant, galbūt tai visai ne jūsų kaltė.

Todėl nuomos bendrovė priversta vėl atlikti visą procedūrą veiksmų, kurie nuomininkui vėl sukelia nepasitenkinimą. Tuo tarpu esant užstatui, nuomos bendrovė šią problemą sprendžia visiškai kitu keliu.

Užstatas grąžinamas truputį vėliau, tačiau klientui nereikia dalyvauti visokiausiuose rašytiniuose formalumuose.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA – PAS MUS PIGIAU

Pigi mikroautobusų nuoma – kas tai ir kiek tokia auto nuoma kainuoja. Pas mus pigu. Mikroautobusai nuo 30,- už parą. Daug ar ne – spręskite patys. Mes stengiamės, kad jums būtų kuo pigiau. Naujos paslaugos – tai krovinių mikroautobusiukų nuoma pervežimams ir perkraustymui.

Nuo paros iki mėnesio ar metų. Nuomojame mikroautobusus vestuvėms, kelionėms po Lietuvą ir užsienio šalis. Grupėms ir ekskursijų tikslams. Įvairiausioms šventėms – krikštynoms, mergvakariui ar bernvakariui, laidotuvėms ar komandiruotėms įmonių kolektyvams.

Automobilių nuoma Kaune 1
Rezervuokite automobilį telefonu dabar!

Rezervacija Telefonu

Naujausi įrašai

Kategorijos